Happy dress

Ieteikumi

Katra maza meitene sapņo par savu kleitu, kuru tagad ir iespēja radīt, uzzīmējot to tieši tādu, par kādu sapņots. Arī lielākām dāmām ir iespēja izpausties, uzzīmējot savu unikālo kleitu. Mammām un meitām iespējams viena zīmējuma kleitu pasūtīt dažādos izmēros – tādā veidā iespējams tikt pie vienādām kleitām – mammai un meitai, māsām vai varbūt draudzenēm. Zīmētas kleitas vecmeitu ballītei un jautrībai, tas arī Tev ir pa spēkam,

€ 35 + piegāde

Zīmētas kleitas krāsošanai iesakām izmantot flomāsterus, lai krāsas būtu spilgtākas. Drīkst izmantot arī zīmuļus vai krītiņus, bet tādā gadījumā krāsas tiks paspilgtinātas, lai rezultāts nebūtu blāvs.

Izkrāsotais šablons jānofotografē pēc iespējas kvalitatīvāk, lai uz tā nekristu ēna vai to neizgaismotu saule. Lai tas fotogrāfijā izskatītos tieši tā, kā zīmējumā.

Kleitas materiāls ir 100% poliesters. Poliestera audumi ir ļoti daudz un dažādi, tādēļ esam rūpīgi izmeklējuši tādu, lai tas būtu patīkams valkāšanai. Pateicoties auduma īpatnībām, tas pie pareizas kopšanas neizstaipās un nesaraujas, kā arī ļoti neburzās. Katrai kleitai ir piešūta apkaklīte, lai tā valkājot un mazgājot neizstaipītos.

Uzzināt vairāk par zīmētas kleitas kopšanu var šeit.

Idejas Tavai kleitai