Happy dress

Sīkdatnes

HappyDress savā interneta vietnē izmanto sīkdatnes. Uzziniet vairāk par mūsu sīkdatnēm un to, kā tās pārvaldīt, izlasot zemāk sniegto informāciju. Izmantojot šo interneta vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs izmantojam sīkdatnes atbilstoši sīkdatņu paziņojumiem, kas parādās. Konkrēti, jūs akceptējat šīs funkcijas izmantošanu zemāk aprakstītajiem mērķiem. Ja jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, bloķējiet tās, mainot sava pārlūka iestatījumus tā, lai šīs interneta vietnes sīkdatnes nevarētu uzstādīt ne jūsu datorā, ne mobilajās iekārtās.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir teksta datnes, kas satur nelielu informācijas daudzumu un kas tiek ielādētas jūsu datorā vai mobilajā iekārtā, kad jūs izmantojat interneta vietni. Pēc tam sīkdatnes katrā nākamajā apmeklējuma reizē tiek nosūtītas atpakaļ uz interneta vietni, no kurienes tās nāk, vai kādu citu, kas atpazīst konkrēto sīkdatni. Sīkdatnes noder, jo tās ļauj interneta vietnei atpazīt lietotāja ierīci.

Sīkdatnes pilda daudz dažādu uzdevumu, piemēram, ļauj jums efektīvi navigēt starp lapām, atceras jūsu izvēles un ievērojami uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Tās palīdz arī nodrošināt, lai reklāmas, kuras jūs redzat tīklā, vairāk attiektos uz jums un jūsu interesēm.

Kā HappyDress izmanto sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai saprastu, kāds ir mūsu mājas lapas apmeklētāju kopskaits un kāda tipa interneta pārlūki (Chrome, Internet Explorer vai Firefox) un operācijas sistēmas (piem., Windows, Mac OS vai Linux) izmanto mūsu apmeklētāji; sekotu mūsu mājas lapā notiekošajam un uzlabotu savu interneta vietni; pielāgotu un bagātinātu jūsu rīcības tīklā un trešo personu reklāmu izvietošanu gan savās mājas lapās, gan citur.

Kāda tipa sīkdatnes izmanto HappyDress?

Šajā interneta vietnē izmantojamās sīkdatnes var iedalīt šādi (pēdējo reizi atjaunots 17.04.2018):

Sīkdatnes tips Ko tas dara? Izcelsme Noilguma laiks Kā bloķēt?
Interneta vietnes pamatmērķu izpildei nepieciešamās sīkdatnes Šīs sīkdatnes ir ļoti nepieciešamas, lai nodrošinātu jums visus šajā interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus un dažu tās īpašību izmantošanai, piemēram, piekļuve drošajām zonām. Bez šīm sīkdatnēm nebūtu iespējami tādi vēlamie pakalpojumi kā darījumu lapas un konti ar drošu autorizēšanos. HappyDress Dažām no šīm sīkdatnēm noilgums iestājas tad, kad jūs aizverat savu pārlūku. Citas ar šādu mērķu uzstādītas sīkdatnes var strādāt daudzus gadus pēc pēdējās reizes, kad jūs apmeklējāt mūsu lapu. Šīs sīkdatnes ir ļoti nepieciešamas interneta vietnes darbam un tās nevar bloķēt (izņemot gadījumu, ja esat savu pārlūku iestatījis tā, lai tas bloķētu sīkdatnes). Dažas no tām tomēr dzēš automātiski tad, kad jūs aizverat savu pārlūku.
Funkcionalitātes un darbības sīkdatnes Šīs sīkdatnes atbalsta mūsu interneta vietnes darbību un funkcionalitāti, taču tās nav kritiski svarīgas tās lietošanai. Bez šīm sīkdatnēm var nebūt pieejamas zināmas funkcijas. Dažām ar šo mērķi uzstādītajām sīkdatnēm noilgums iestājas tad, kad jūs aizverat savu pārlūku. Citas var kalpot līdz 10 gadiem pēc brīža, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt lapu. Papildinformāciju par funkcionalitātes un darbības sīkdatnēm (ieskaitot atteikšanos no tām) varat atrast, izmantojot slejās “ko tā dara” un “izcelsme” esošās saites.

Papildus varat iestatīt savu pārlūku, vai nu tās pieņemt vai bloķēt. Tā kā paņēmieni, kā to darīt, var dažādos pārlūkos atšķirties, papildinformācijas saņemšanai jums būtu jāiepazīstas ar pārlūka palīdzības informāciju.

Analīzes ­sīkdatnes Šīs sīkdatnes uzstāda Google Analytics un tās tiek izmantotas informācijas vākšanai par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu lapu.

Savāktā informācija ir apkopota un neidentificē nevienu atsevišķu apmeklētāju. Tajā ir mūsu interneta lapas apmeklētāju skaits, kādas mājas lapas viņus ir novirzījušas uz mūsu lapu un kādas lapas viņi ir apmeklējuši mūsu interneta vietnē.

Mēs izmantojam šo informāciju savas vietnes efektīvākai darbībai, plašas demogrāfiskās informācijas iegūšanai un aktivitātes ­līmeņa monitoringam mūsu vietnē.

Google Analytics (atteikties) Dažām no šīm sīkdatnēm noilgums iestājas tad, kad jūs aizverat savu pārlūku. Citas ar šo pašu mērķi uzstādītās sīkdatnes var kalpot līdz 2 gadiem pēc brīža, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt lapu. Papildinformāciju par analīzes sīkdatnēm (ieskaitot atteikšanos no tām) varat atrast, izmantojot slejā “izcelsme” esošo saiti.

Papildus varat iestatīt savu pārlūku, vai nu tās pieņemt vai bloķēt. Tā kā paņēmieni, kā to darīt, var dažādos pārlūkos atšķirties, papildinformācijas saņemšanai jums būtu jāiepazīstas ar pārlūka palīdzības informāciju.

Kā ierobežot vai dzēst sīkdatnes?

Jums ir tiesības izvēlēties, vai jūs akceptējat sīkdatnes vai nē, un mēs esam zemāk paskaidrojuši, kā jūs varat izmantot šīs tiesības. Lūdzu, tomēr ievērojiet, ka, ja jūs izlemjat atteikties no sīkdatnes, jums var nebūt iespējams izmantot visas mūsu interneta vietnes funkcijas.

Jūs varat bloķēt sīkdatnes, mainot sava pārlūka iestatījumus tā, lai šīs interneta vietnes sīkdatnes nevarētu uzstādīt ne jūsu datorā, ne mobilajā iekārtā. Lai to izdarītu, sekojiet sava pārlūka norādījumiem (parasti atrodas zem izvēlnes sadaļām “Palīdzība”,  “Rīki” vai “Grozīšana”). Lūdzu ievērojiet, ka trešās personas atteikšanās saites izmantošana sīkdatņu bloķēšanai var nedzēst sīkdatni no jūsu pārlūka, bet vienkārši bloķē tās turpmāku izmantošanu. Ja vēlaties atbilstošo sīkdatni dzēst, jums tas jāizdara pašam savā pārlūkā.

Papildinformāciju par sīkdatnēm, tai skaitā to, kā apskatīties, kādas sīkdatnes ir uzstādītas jūsu iekārtā un kā tās pārvaldīt un dzēst, atradīsit adresēs www.allaboutcookies.org ja www.youronlinechoices.eu.

Pagātnē uzstādītas sīkdatnes

Ja esat bloķējis vienu vai vairākas sīkdatnes, mēs tomēr varam izmantot informāciju, kas no sīkdatnēm ir savākta pirms tam, kad jūs savās izvēlēs iestatījāt bloķēšanu, taču mēs pārtrauksim bloķētās sīkdatnes izmantošanu jebkādas papildu informācijas lietošanai.

 

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šiem sīkdatņu noteikumiem, lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot e-pasta adresi info@happydress.eu

Šie noteikumi var mainīties. Grozījumi tiks publicēti HappyDress interneta vietnē, tādēļ noteikti pārbaudiet vietni regulāri.