Happy dress

Preces atgriešana

Katrs Jūsu un mūsu kopā radītais apģērbs ir unikāls, tādēļ tā atgriešana nav iespējama. Izņemot gadījumus, ja tam ir kāds defekts – kuram, ļoti ceram, ka nevajadzētu būt, jo katru apģērbu radam paši, pievēršot uzmanību katram sīkumam, lai tas būtu kvalitatīvs.

Defektēta prece, kuru varat atgriezt skaitās:

  • Ja tā pie nosūtīšanas ārēju apstākļu dēļ guvusi defektus
  • Apģērba izmērs neatbilst pasūtītajam
  • Jebkāds defekts apģērbam

Ja prece ir ar defektu, tā jāatgriež atpakaļ 10 darba dienu laikā no saņemšanas brīža. Ja radusies šāda situācija, lūdzu sazināties ar mums, lai vienotos par preces atgriešanas iespējām, rakstot info@happydress.eu vai zvanot +371 22338204 Prece, kuru vēlaties atgriezt jāievieto atpakaļ saņemtajā iepakojumā un jānosūta atpakaļ, iepriekš abpusēji vienojoties kādā veidā, lai pēc iespējas ērtāk tas būtu klientam.

Pēc klienta vēlmēm, par preci ar defektu, atgriežam naudu 5 darba dienu laikā, pārskaitot to uz klienta norādītu bankas kontu vai arī izstrādājam jaunu kleitu vai T-kreklu.

Atteikuma tiesības:

Slēdzot distances darījumu, atteikuma tiesības nav iespējams izmantot, ja tiek iegādātas lietas , kas tiek izgatavotas pēc pasūtītāja norādījumiem, vai kura ir nepārprotami personalizēta.Atteikuma tiesības darbojas, ja prece saņemta ar defektu.