Noteikumi off

Pasūtīto preci iespējams saņemt bezmaksasHappyDress birojā, Rīgā, Brīvības ielā 136, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot +371 22338204

 

Preci iespējams saņemt ar piegādi:

  • Omniva pakomātā – 4 EUR (skatīt pakomātu karti)
  • ar Omniva kurjeru uz norādīto adresi – 5 EUR
  • ar kurjeru Igaunijā un Lietuvā – 7 EUR

Piegāde tiek veikta 10 darba dienu laikā no apmaksas brīža.

Jūsu ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas karti vai PayPal kontu. Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz un preci saņemt ar kurjeru vai pakomātā sev izdevīgā laikā!

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Katrs Jūsu un mūsu kopā radītais apģērbs ir unikāls, tādēļ tā atgriešana nav iespējama. Izņemot gadījumus, ja tam ir kāds defekts – kuram, ļoti ceram, ka nevajadzētu būt, jo katru apģērbu radam paši, pievēršot uzmanību katram sīkumam, lai tas būtu kvalitatīvs.

 

Gadījumi, kuros iespējams atgriezt saņemto unikālo preci:

  • Ja tā pie nosūtīšanas ārēju apstākļu dēļ prece guvusi defektus
  • Apģērba izmērs neatbilst pasūtītajam
  • Apģērbam ir ražošanas defekts

Ja prece ir ar defektu, tā jāatgriež atpakaļ 10 darba dienu laikā no saņemšanas brīža. Ja radusies šāda situācija, lūdzu sazināties ar mums, lai vienotos par preces atgriešanas iespējām, rakstot info@happydress.lv vai zvanot +371 22338204 Prece, kuru vēlaties atgriezt jāievieto atpakaļ saņemtajā iepakojumā un jānosūta atpakaļ, iepriekš abpusēji vienojoties kādā veidā, lai tas būtu pēc iespējas ērtāk klientam.

Pēc klienta vēlmēm, par preci ar defektu, atgriežam naudu 5 darba dienu laikā, pārskaitot to uz klienta norādītu bankas kontu vai arī izstrādājam jaunu kleitu, somu vai T-kreklu.

Slēdzot distances darījumu, atteikuma tiesības nav iespējams izmantot, ja tiek iegādātas lietas, kas tiek izgatavotas pēc pasūtītāja norādījumiem, vai kura ir nepārprotami personalizēta. Atteikuma tiesības darbojas, ja prece saņemta ar defektu.

Visa informācija, kas skar personu datus un nepieciešama preču iegādei, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likumu un tie tiks izmantoti tikai un vienīgi preču iegādei.

Pārdevējs apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti. Tiks ievēroti drošības pasākumi, lai kartes dati nenonāk trešo/nepiederošo personu rokās.

Poliestera audumu izstrādājumus var mazgāt veļas mašīnā temperatūrā līdz 40°C. Ieteicams izmantot sintētiskajiem izstrādājumiem piemērotu veļas pulveri.

Vēlams atturēties no žāvēšanas veļas žāvētājā, jo tas var veidot audumam burzījumus, ko vēlāk nevarēs izgludināt.

Gludināt ieteicams vēl nedaudz mitru audumu, var izmantot arī tvaiku, un ieteicamā temperatūra ir ap 150°C.

%d bloggers like this: