Happy dress

Darbiņš Tev

Izdrukā zīmētas kleitas sagatavi

Lai Tavā īpašumā nonāktu zīmēta tava dizaina kleita vai zīmēts dizaina T-krekls, nepieciešami tikai daži vienkārši soļi.

Sākam ar izmēra izvēli un šablona izdrukāšanu.

Drukāt varat gan uz melnbalta, gan krāsaina printera.

izkrāsota dizaina kleita vai krekls

Iekārtojamies ērti un sākam krāsot/zīmēt sevis iedomātu kleitu vai T-kreklu J Vislabākās krāsas sanāks, ja krāsosiet/zīmēsiet ar flomāsteriem.

Protams, drīkst krāsot arī ar zīmuļiem vai krītiņiem, bet tādā gadījumā mums nāksies mazliet uzlabot krāsas, lai tās nebūtu par blāvu un rezultāts būtu izcils.

nofotografē savu dizaina kleita vai zīmēts krekls

Kad kleita vai krekls gatavi, atrodat labu apgaismojumu. Svarīgi, lai uz attēla nekrīt ēna vai tas nav saules izgaismots, lai fotogrāfija sanāktu pēc iespējas tieši tāda kā zīmējumā. Un fotografējam.

Jo kvalitatīvāka būs bilde, jo lielāka būs tās atbilstība zīmējumam. Var fotografēt ar telefoniem.

augšupielādēt savu zīmējumu

Augšupielādējam bildi,

veicam apmaksu un

gaidām pasūtījumu :)

Mūsu darbiņš

viens

Atsūtītais attēls tiks izdrukāts un nosūtīts attiecīgam cilvēciņam, kurš to apstrādās, lai gudrie, lielie aparāti varētu Tavu zīmējumu iestrādāt audumā.

Ja nepieciešams, zīmētas kleitas vai zīmēta krekla krāsas tiks paspilgtinātas tā lai rezultāts būtu izteiksmīgāks un skaistāks.

divi

Pēc Tevis izvēlētā izmēra tiek taisītas piegrieztnes, tās tiek liktas uz auduma.

Pēc tam aparāti iestrādā jūsu zīmēto zīmējumu audumā.

Izmantojot mūsu krāsu “ieaudzēšanas” tehnoloģiju zīmētā dizaina kleita vai T-krekls iegūs noturīgu krāsu gammu, kas kardināli atšķiras no parastās kreklu apdrukas. Krāsas paliks spilgtas un nenolups arī pēc daudzkārtējas mazgāšanas, kas ir sevišķi aktuāli bērnu apģērbam.

trīs

Kad krāsa ir nožuvusi, zīmētais apģērbs tiek sašūts.

Audums ir poliesters, kurš vizuāli un taustāmi līdzinās kokvilnai.

Katrai kleitai un T-kreklam tiek piešūta atsevišķa apkaklīte, lai tā neizplestos, bet saglabātu savu sākotnējo stāvokli ilgi, ilgi…

Dizaina kleitām esam apakšējai malai izvēlējušies mazu mežģīnīti, lai tā būtu dāmīgāka :)

četri

Gatavo apģērbu skaisti iesaiņojam un nosūtam Jums!

👗👗Vēl tikai 🎉ŠODIEN un RĪT 40% 🎉otram kreklam/kleitai, pasūtot divus 👕👕 izmantojot kodu:happysūti šeit: www.happydress.euPriecīgi gatavojam pasūtījumus🎁

Posted by HAPPYdress on svētdiena, 2017. gada 29. oktobris

Lai labi nēsājās Tava dizaina kleita un zīmētais dizaina t-krekls! :)

Esi oriģināls un unikāls, no šodienas jau pats vari kļūt par modes mākslinieku neatkarīgi no sava vecuma. Uzzīmē savu dizaina kleitu pati un jau pēc nedēļas velc to mugurā par pārsteigumu saviem draugiem.